اکانت بازی ساکراستار-مینی کلیپ بهتر است یا جیمیل؟

اکانت بازی ساکراستار

اکانت های مینی کلیپ بهتر است یا جیمیل؟

این سوال که اکانت های مینی کلیپ بازی ساکر استارز بهتر است یا جیمیل همیشه از ما پرسیده می شود باید چند نکته رو در این مورد به شما عزیزان اموزش بدم :

اول اینکه اکانت های جیمیل در هنگامیکه وسط بازی هستید اگر اینترنت شما قطع شود بازی کلا لوگ اوت می شود و از اکانت بیرون میاد  و اگه وسط بازی باشید باید نت خیلی قوی داشته باشید که به بازی برسید و بازنده اعلام نشید در صورتی که در اکانت های مینی کلیپ این مشکل وجود ندارد .

دوم اکانت های جیمیل فقط در اندروید اجرا می شوند در صورتی که اکانت های مینی کلیپ هم در اندروید و هم در ایفون اجرا می شوند و اگه زمانی خواستید گوشی رو تعویض کنید میتونید بهش دسترسی داشته باشید.

سوم اکثر هک ها از جمله هک نشونه که همه ی شما ازش اطلاع دارید فقط روی اکانت های مینی کلیپ قابل اجراست و اکانت های جیمیل توان استفاده از این برنامه رو نخواهند داشت

چهارم قیمت مهره های باشگاهی برای اکانت های مینی کلیپ بسیار پکمتر از اکانت های جیمیل است و شما با پرداخت مبلغ بسیار کم میتونید از بهترین مهره های باشگاهی استفاده کنید و سطح بازیتون رو تا حد خیلی زیادی بالا ببرید و جزو بازیکان حرفه ای بازی شوید.

پنجم شانس باز شدن مهره هایی مثل دلوکس و فاراهوس در اکانت های مینی کلیپ خیلی بیشتر از جیمیل است.

و اما تنها مزیت اکانت های جیمیل امکان گذاشتن تصویر روی اکانتتون هست در صورتی که روی اکانت های مینی کلیپ فقط می توان اواتار برای اکانت خود قرار داد.

بنابراین با جمع بندی مطالب بالا به این نتیجه میرسیم که بهترین اکانت بازی ساکر استارز اکانت مینی کلیپ است

دوستانی که قصد خرید مهره های باشگاهی رو دارن و اکانت مینی کلیپ ندارند میتونن یک ایمیل و یک اسم دلخواه برای ما بفرستند و ما به رایگان براشون اکانت مینی کلیپ میسازیم و فقط هزینه ی مهره ی باشگاهی از اون ها گرفته میشود. همچنین اگه نیاز به خرید سکه ساکر استارز یا سوالی در این مورد داشتین میتونین با پشتیبانان ما در تماس باشین

One thought on “اکانت بازی ساکراستار-مینی کلیپ بهتر است یا جیمیل؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *